İNTERNET REKLAMCILIĞI VE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Dijital Tanıtım Rehberi

Trakya’da bir iş kurduysanız, sizler için alanında öncü bir firma rehberinde yerinizi almanız için bir fırsat sunuyoruz.

Sahip olduğumuz Dijital firma rehberimiz olan www.trakyaburada.com sayesinde, firmanızın internet (google) aramalarında üst sıralarda yer almasını, ürün ve hizmetleriniz ile diğer firmalardan daha fazla ön plana çıkmasını ve potansiyel müşteriler tarafından daha kolay bir şekilde bulunmasını sağlıyoruz.
Böyle bir imkânı değerlendirmek istiyorsanız, siz de zaman kaybetmeden Firma rehberimize kayıt olun ve rehberimiz hakkında detaylı bilgiyi alarak kendinizi başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında iyi bir yere taşıyın.

Sosyal Medya Yönetiminden maksimum fayda sağlamak için ne yapmalıyız?

Sosyal medya, kısıtlı veri ve argümanla kurum ve markaya hatta şahsa en fazla ilgiyi kazandıran ortamdır. Gün geçtikçe popüler olan sosyal medya, artık uzmanlık gerektiren bir çalışma alanı haline gelmiştir.

Sosyal Medya uzmanları, elindeki materyalleri en iyi ve özgün bir şekilde kullanmak zorundadır. Ülkemizdeki dijital pazarın beklenen seviyeye gelmemesine rağmen sektörel rekabet üst seviyelerdedir. Bu yüzden her bir kurum bir gün sosyal mecra ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Bu noktada ne kadar hazır olduğunuzu hesaplayın. Sonrası uzmanların işidir.

Unutulmamalıdır ki sosyal medya uzmanlığı bir grafik tasarımcı, yazılımcı ya da web tasarımcı değildir fakat firmalar ve şahıslar için onlarla uyumlu bir şekilde çalışabilen, kendine özgü tecrübe ve donanıma sahip sosyal mecraların nitelik ve niceliğine göre hareket edebilen ve yöneticilik yapabilen insanların işidir.

Böyle bir ekip ve program ile çalışmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arama Motoru İle Aranızı İyi Tutun ve SEO Optimizasyonunu Es Geçmeyin.

Arama motorları, internet sitelerinin bulunmasına ve kullanıcı ile buluşturulmasına katkı sağlayan, bu yüzden bütün ülkelerde en çok tıklanan sayfalar olma özelliğine sahiptir.

Arama motoru optimizasyonu, arama motorlarında yapılan aramalar sonucu sitenize olan ziyaretçi akışını hızlandıran ve sitenizi üst sıralara taşıyan bir hizmet sürecidir.

Arama motorlarında çok sayıda dolaşan ve nitelikli ziyaretçi, günümüz firmalarının kazançlarının artmasındaki faktörlerden bir tanesidir.

Arama motorlarındaki çalışmanın başarısı, firmanın en geniş kitleye ulaşması ve bu kitleye mal ya da hizmet karşılığında kazanç elde etmesi ile sağlanır.

Faaliyet gösterilen sektör için yapılan aramalarda üst sıralarda olmak isteyen firma ve kuruluşlar, kendi alanlarındaki web istatistiklerine bakarak, müşteri eğilimleri ve yönelimleri hakkında bilgi sahibi olarak çalışmaya başlarlar. Bu süreç dikkatli ve titiz bir şekilde yürütülmelidir. Çünkü yapılan her verimli çalışma sayesinde daha fazla kişiye ulaşmak mümkündür.

Bu ulaşım sürecinde tüm çalışmalar kesinlikle özgün olmak zorundadır. Herhangi bir yapay durum söz konusu olursa, ilgi azalacaktır. Çünkü arama motorları her zaman en özgün içeriği tercih eder.
Günümüz arama motorlarının başında Google, Yahoo ve MSN geliyor. Genel olarak bakıldığında tüm arama motorları birbirine benziyor ve hepsi aynı mantık üzerinden çalışıyor.

Şayet siz de firmanız için bir optimizasyon programı düşünürseniz, bizimle irtibata geçebilirsiniz.