Hakkımızda

HAKKIMIZDA


TOLGA KESERCİ DANIŞMANLIK ve REKLAM AJANSI, 2017 yılında firma ve şahıslara yönelik, müşterilerini arttırma konusunda çözüm yolları sunmak, müşterilerinin faaliyet gösterdikleri sektörde ihtiyaç duyduğu herhangi bir ürün ya da hizmete ulaşmalarında kolaylık, ayrıcalık ve kazanç sağlamak üzere Tolga Keserci tarafından kuruldu.

TOLGA KESERCİ DANIŞMANLIK ve REKLAM AJANSI, bizzat Tolga Keserci’nin liderliğinde, her biri kendi alanında uzman, işine gönül vermiş kişilerin bir araya gelmesiyle oluşan kadrosuyla, başta Lüleburgaz olmak üzere tüm Trakya Bölgesinde reklamcılık ve tanıtım alanında yeni bir soluk getirmek üzere yola çıktı.

TOLGA KESERCİ DANIŞMANLIK ve REKLAM AJANSI, müşterileri ile yürüttüğü sonuç ve başarı odaklı çalışma programı boyunca, müşterilerinin yaptığı işi sahiplenmeyi ve tüm faaliyetlerin sürekliliğini hedef olarak belirledi.

TOLGA KESERCİ DANIŞMANLIK ve REKLAM AJANSI, 2017 yılından itibaren müşterilerine aşağıdaki hizmetleri başarıyla vermektedir;

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Dinamik Kazanç Modelleri, Dijital Firma Tanıtım Rehberi, Mobil Uyumlu Web Site Tasarımı, Tanıtım Videoları ve Reklam Filmleri, Drone Video ve Fotoğraf (4K), Grafik Tasarım, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Danışmanlığı, Kurumsal Kimlik Çalışmaları.

2020 yılını yeni bir düzen yılı ilan eden firmamız, hizmet alanlarındaki yenilikleri takip ederek güncelliğini korumak ve en yeni hizmetleri müşterilerine sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.